Overzicht competities

Selectie:

Competities in Voorjaar 2016 - Senioren - Gelre

Klasse ^Sterkte*Teams
Hoofdklasse - poule a 446 BIT.NL 2, BIT.NL 3, GTTC Groesbeek 1, HUTAF 1, ONI (Wijchen) 1, ONI (Wijchen) 2
Promotie Hoofdklasse - poule a 420 Hercules 3, ODION 1, Slagvaardig (R) 1, SMD 1, TVO 1, Zevenaar 1
Promotie Hoofdklasse - poule b 415 BIT.NL 4, Herpen 1, SKF 5, Taflan 1, TIAN 1, TT Nijmegen 2
1e Klasse - poule a 379 BIT.NL 6, Cevelum 1, DSV RELAX 2, ONI (Wijchen) 3, SKF 6, TT Nijmegen 3
1e Klasse - poule b 379 ATAK 1, ONI (Wijchen) 4, Slagvaardig (R) 2, TCB 1, Treffers (A) 2, Velp 1
1e Klasse - poule c 374 BIT.NL 5, Cevelum 3, DNW 1, Kracht & Vriendschap 1, Treffers (A) 1, TVO 2
1e Klasse - poule d 376 Cevelum 2, DSV RELAX 1, MOVC 1, Shot (Wageningen) 1, TT Nijmegen 4, Westa 1
2e Klasse - poule a 343 BIT.NL 7, ETAC '80 1, Herpen 2, Sethone 1, Shot (Wageningen) 4, TCB 3
2e Klasse - poule b 346 De Kroon 1, DTS (Molenhoek) 1, Herpen 3, HTTC 71 1, HUTAF 3, ONI (Wijchen) 5, Shot (Wageningen) 3, TT Nijmegen 5
2e Klasse - poule c 353 Drusus 1, Kracht & Vriendschap 2, SKF 7, Slagvaardig (R) 3, TIAN 2, TT Nijmegen 6
2e Klasse - poule d 342 Shot (Wageningen) 2, SKF 8, TCB 2, TIAN 3, Tik Hard 1, Trumelo 1
2e Klasse - poule e 345 Hercules 5, HUTAF 4, LITAC 3, ODION 2, TIAN 4, TVO 3
2e Klasse - poule f 353 Hercules 4, HUTAF 2, LITAC 2, ODION 3, SMD 2, Zevenaar 2
3e Klasse - poule a 308 BIT.NL 10, Cevelum 4, De Kroon 2, HUTAF 5, SKF 9, TT Nijmegen 7
3e Klasse - poule b 319 BIT.NL 8, HUTAF 6, Looping 1, SKF 10, Smash '76 (B) 1, TCB 5
3e Klasse - poule c 306 ATTV 1, MVR 1, Taverdo 1, Unitas 1, Wehl 1, Westa 2
3e Klasse - poule d 303 ATAK 2, Bredevoort 1, DSV RELAX 3, GROL 1, VIOS 1, Zevenaar 3
3e Klasse - poule e 299 BIT.NL 9, Herpen 5, Kracht & Vriendschap 3, SKF 11, SKF 12, TT Nijmegen 9
3e Klasse - poule f 305 Cevelum 5, GTTC Groesbeek 3, Herpen 4, Revanche 1, Smash (Gennep) 1, Taflan 2
3e Klasse - poule g 305 DNW 2, DTS (Molenhoek) 2, ONI (Wijchen) 6, Revanche 2, Rhenus 1, Tik Hard 2
3e Klasse - poule h 315 ETAC '80 2, Getavé 1, LITAC 4, Slagvaardig (R) 4, TIAN 5, Velp 3
3e Klasse - poule i 308 ARENA 1, GTTC Groesbeek 2, MOVC 2, TCB 4, TT Nijmegen 8, Velp 2
4e Klasse - poule a 259 Akris 2, GTTC Groesbeek 5, HUTAF 9, Slagvaardig (R) 5, TCB 6, Treffers (A) 3
4e Klasse - poule b 274 Akris 1, Essentia 1, GTTC Groesbeek 6, Treffers (A) 4, TVO 4, Velp 4
4e Klasse - poule c 269 GTTC Groesbeek 4, Herpen 6, Mitac 2, Sethone 3, Taflan 3, TIAN 6
4e Klasse - poule d 264 BIT.NL 11, HTTC 71 4, Kracht & Vriendschap 4, Rhenus 2, Shot (Wageningen) 5, TIAN 7
4e Klasse - poule e 272 GROL 2, ODION 4, Reflex (V) 1, SMD 3, Taverdo 2, Zevenaar 5
4e Klasse - poule f 275 GROL 3, LITAC 5, SMD 4, Taverdo 3, VIOS 2, Wehl 2
4e Klasse - poule g 280 Getavé 2, HUTAF 10, Sethone 2, Shot (Wageningen) 6, Topspin 1, Westa 3
4e Klasse - poule h 270 ATC'68 Afferden 1, HTTC 71 2, HUTAF 7, Looping 2, Mitac 1, TT Nijmegen 10
4e Klasse - poule i 275 ETAC '80 3, HTTC 71 3, HUTAF 8, MOVC 3, Victoria 62 1, Zevenaar 4
5e Klasse - poule a 217 ATC'68 Afferden 2, DTS (Molenhoek) 3, ONI (Wijchen) 10, Revanche 4, Taflan 4, Tik Hard 3
5e Klasse - poule b 237 DSV RELAX 6, Essentia 2, Getavé 3, Kracht & Vriendschap 5, Treffers (A) 5, Velp 5
5e Klasse - poule c 228 Akris 3, GTTC Groesbeek 7, ONI (Wijchen) 11, OTTV (Overasselt) 1, TCB 7, TT Nijmegen 11
5e Klasse - poule d 224 De Stuiterd 1, HUTAF 11, ONI (Wijchen) 8, TCB 9, TIAN 8, TT Nijmegen 12
5e Klasse - poule e 235 Getavé 4, HUTAF 12, Looping 3, ONI (Wijchen) 9, Rhenus 3, TCB 8
5e Klasse - poule f 232 DNW 3, HATAC (Haps) 1, Herpen 7, ONI (Wijchen) 7, Revanche 3, Smash (Gennep) 2
5e Klasse - poule g 228 ATAK 3, Bredevoort 2, Dropshot 1, Hercules 6, Reflex (V) 2, Unitas 2
5e Klasse - poule h 237 ATAK 4, Dropshot 2, DSV RELAX 5, MVR 2, Taverdo 4, VIOS 3
5e Klasse - poule i 240 Drusus 2, DSV RELAX 4, Gazelle 1, Slagvaardig (R) 6, TVO 5, Victoria 62 2
6e Klasse - poule a 175 GTTC Groesbeek 8, Herpen 9, Mitac 3, Mitac 4, ONI (Wijchen) 12, Smash (Gennep) 3
6e Klasse - poule b 170 ATAK 5, Bredevoort 3, Dropshot 3, GROL 4, GROL 5, VIOS 4
6e Klasse - poule c 181 Herpen 8, ONI (Wijchen) 13, OTTV (Overasselt) 2, Revanche 5, TCB 10
6e Klasse - poule d 181 ATTV 2, Drusus 3, ETAC '80 4, Gazelle 2, Slagvaardig (R) 7, Victoria 62 3
6e Klasse - poule e 193 Akris 4, Gazelle 3, Kracht & Vriendschap 7, Shot (Wageningen) 7, TIAN 9, Westa 4
6e Klasse - poule f 178 BIT.NL 12, BIT.NL 13, HTTC 71 5, Kracht & Vriendschap 6, Kracht & Vriendschap 8, Sethone 4

* Sterkte is gebaseerd op de resultaten die de spelers uit een poule in de twee voorgaande seizoenen (in dezelfde afdeling) hebben behaald